Akce HAAS+SOHN Home

Přinášíme teplo a pohodu do vašich domovů! Až do 31.3. můžete nakoupit kvalitní produkty HAAS+SOHN edice Home s dodatečnou slevou -3%!

Akce HAAS+SOHN Home zveřejněno: 20. 2. 2018

Představujeme prodejní akci na skladové typy krbových kamen HAAS+SOHN řady HOME, která přináší radost a teplo i do vašich domovů. Akční ceny formou snížené doporučené maloobchodní ceny o -3% platí na objednávky uzavřené do 31.3.2018 nebo do vyprodání zásob!

Využít můžete rovněž speciální snížené ceny na vybrané modely krbových kamen s teplovodním výměníkem. Navíc dochází u obou barevných variant modelu Nivala s výměníkem ke snížení maloobchodní ceny o více jak -17% na 33.100,- Kč vč. DPH. U modelu Andrus s výměníkem (obě barevné varianty) o více jak -11% na 37.900,- Kč vč. DPH. Na oba modely rovněž platí dodatečná sleva -3% do konce března 2018.

Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,9 kW do 13 kW dle jejich typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního, sekundárního a u některých modelů i terciálního přívodu spalovacího vzduchu. Krbová kamna se vyznačují vysokou účinností i přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva a jsou ideální na chaty, chalupy, menší rodinné domy nebo jako další zdroj vytápění do nízkoenergetických či pasivních staveb.

Celkový výkon krbových vložek včetně teplovodního výměníku je dle konkrétního typu až 25,5 kW, přičemž až celých 19,8 kW výkonu mohou vložky předávat pomocí teplovodního výměníku do otopné soustavy. Průměrně zateplený prostor nemovitosti lze vytápět až do objemu 460 m3 obytných nebo užitných prostor. Pomocí inovativního systému terciárního spalování je u vybraných modelů krbových vložek dosaženo účinnosti převyšující i 90%.

Kromě tradičních výrobků HAAS+SOHN, z nichž řadu naleznete i v našem výběrovém katalogu krbů, kamen a kotlů jsou nově v našem portfoliu exkluzivní modely vyznačující se velice dobrými výkonovými parametry a přijatelnou cenou. Vybrali jsme pro vás 3 modely krbových kamen o běžném výkonu do 6-7 kW a schopnosti pohodlně vytopit menší prostory.

Využijte akční nabídky na skladové modely krbových kamen HAAS+SOHN edice HOME, které můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Vybrané produkty HAAS+SOHN z katalogu krbů, kamen a kotlů máme skladem na našich centrálních distribučních místech, přesnou nabídku skladového sortimentu žádejte u vašeho prodejce. Na všechny naše pobočky nebo přímo k zákazníkovi jsme schopni kamna, nebo příslušenství k nim dodat v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu vytápění a ohřev vody a krbů a kamen požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky HAAS+SOHN je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.