• Přihlášení
 

Akrylátové vany a vaničky

Výběr vhodné vany nebo sprchové vaničky pro vaši koupelnu již nemusí být tak složitý díky nové řadě van a sprchových vaniček CONCEPT 100. V této řadě najdete akrylátové vany a vaničky klasických i netradičních tvarů, které se hodí téměř do každé koupelny. Díky jemnému a jednoduchému designu můžete produkty řady CONCEPT 100 snadno kombinovat s ostatními koupelnovými prvky.

Akrylátové vany a vaničky.jpgCo je lepšího než osvěžující koupel?
Ve vanách CONCEPT můžete nechat své myšlenky
volně plynout a užívat si pocit naprosté volnosti a odpočinku. Vany jsou vyrobeny ze sanitárního akrylátu, díky němuž se budete cítit příjemně a bezpečně. Sanitární akrylát získává ve výrobním procesu různé tvary. Konečný produkt je velmi stabilní a kvalitní. Výhodou akrylátu je jeho schopnost udržet požadovanou teplotu vody déle, nežli je tomu u ocelových van. Všechny akrylátové vany CONCEPT mají hloubku 470 mm, která zaručuje pohodlí při maximálním naplnění vany vodou. Vany mají zaoblené boční hrany, které zajišťují bezpečnost a ergonomii.

Osvěžující rozmanitost tvarů
Program CONCEPT nabízí klasické obdélníkové vany, šestihranné vany, rohové vany a asymetrické vany, které vyhovují individuálním potřebám a vkusu uživatelů.

Přehled akrylátových van a vaniček přinášíme v přiloženém souboru.